biuro rachunkowe   Biuro rachunkowe Olsztyn DKS O NAS DKS Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Online DKS Biuro Rachunkowe DKS Biuro Rachunkowe Kontakt

Proszę pobrać flash lub zaakceptować uprawnienia.
Dziękujemy
Zespół DKS

BIURO RACHUNKOWE I KADRY

   DKS oferuje Państwu profesjonalną obsługę księgowo-kadrową zarówno osób fizycznych jak i osób prawnych (w tym spółek), prowadzona przez doświadczonych księgowych, wspierana przez dział prawny.

   W naszej ofercie znajdziecie Pańśtwo profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnej cenie. Świadczy usługi księgowe dla Firm z całej Polski w systemie Biuro rachunkowe online.
    Prowadzimy księgowość osób fizycznych, spółek osobowych (spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych) oraz pełną księgowość spółek akcyjnych, spółek z o.o., fundacji i stowarzyszeń. Posiadamy niezbędne kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych (ryczałt, księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT) potwierdzone Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministra Finansów.

    Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i przyjaznych zasad współpracy, współpraca z nami to wygoda i bezpieczeństwo dla Państwa Firmy!

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem naszego biura rachunkowego w Olsztynie Firmy z całej Polski.


Oferujemy:

* Profesjonalną obsługę księgowo-kadrową
* Wsparcie prawne
* Odbiór dokumentów od klienta
* Rewelacyjną ofertę cenową
* Atrakcyjne rabaty pakietowe

Chcesz otrzymać naszą ofertę napisz: DKS Księgowość